/Files/images/пора до школи.jpg

Перевіряємо розвиток своєї дитини

/Files/images/прапорці1.2.png /Files/images/Прапорці.png

/Files/images/линия цветы 1.gif

Діагностика готовності дитини до школи

/Files/images/20210405_124004.jpg /Files/images/20210405_123944.jpg /Files/images/20210405_123926.jpg /Files/images/20210405_123909.jpg /Files/images/20210405_123852.jpg /Files/images/20210405_123836.jpg /Files/images/20210405_123816.jpg

/Files/images/линия цветы 1.gif

УВАГА, УВАГА, УВАГА!!!

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Нова українська школа - це ключова реформа Міністерства освіти і накуи України. Головна мета- створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ - це школа до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця і взаєморозуміння.

Ключова зміна для учнів стосується підходів до навчання та змісту освіти. Замість запамятовування фактів та визначення понять, учні набуватимуть компетентностей. Це–динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність. Тобто формується ядро знань, на яке будуть накладатись уміння цими знаннями користуватися, цінності та навички, що знадобляться випускникам української школи в професійному та приватному житті.

Основні засади реформи шкільної освіти викладено в Концепції Нової української школи. Там ви знайдете інформацію про цінності реформи (як-от орієнтація на учня, педагогіка партнерства, справедливе фінансування тощо), основні компетенції та візію, яким має бути випускник НУШ.

Один з принципів Нової української школи–партнерство, у тому числі між школою та батьками. Батьки можуть створювати свої органи громадського самоврядування, а отже–впливати на освітній та виховний процеси. Відтепер батькам легше контролювати фінанси школи. Усі навчальні заклади, які отримують публічні кошти (це, наприклад, бюджетні кошти та благодійні внески), зобов’язані оприлюднювати свій кошторис та інформацію про витрати. І батьки тепер можуть здійснювати перерахування благодійних внесків цілеспрямовано на школу, а не збирати готівкові кошти, які дуже складно обліковувати. Співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителів, учнів, адміністрацій та батьків – наріжний камінь, який допоможе досягти всіх інших результатів. Адже тільки так можливо втілити головну мету: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя.

І врешті – зробити українську школу відкритою, цікавою та сучасною.

ШАНОВНІ БАТЬКИ! ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОНЦЕПЦІЮ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗНАЙТИ НА САЙТІ "Нова українська школа".

/Files/images/анімація.gif

/Files/images/20230201_153332.jpg /Files/images/20230201_153318.jpg /Files/images/20230201_153303.jpg /Files/images/20230201_153244.jpg /Files/images/20230201_153230.jpg

/Files/images/анімація.gif

ПОРАДИ БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Школа хороша, якщо в ній добре кожній дитині і дорослому».

· Дитина не повинна панічно боятися помилитися. Неможливо навчитися чогось, не помиляючись.

· Намагайтеся не виробити в дитини страх перед помилкою. Почуття страху – поганий порадник.

· Воно придушує ініціативу, бажання вчитися, та й просто радість життя і радість пізнання.

· Пам’ятайте: для дитини щось не вміти і щось не знати – це нормальний стан речей.

· На те вона і дитина. Цим не можна дорікати.

· Не порівнюйте дитину з іншими, хваліть її за успіхи і досягнення.

· Визнайте за своїм першокласником право на індивідуальність, право бути іншим.

· Ніколи не порівнюйте хлопчиків і дівчаток, не ставте одних за приклад іншим:

· вони різні навіть за біологічним віком – дівчатка зазвичай старше ровесників-хлопчиків.

· Пам’ятайте: ваша дитина буде вчитися в школі не так, як колись навчалися ви.

· Ніколи не сваріть дитину образливими словами за нездатність щось зрозуміти або зробити.

· Необхідно тільки позитивно оцінювати навчання вашого малюка, навіть якщо вам здається, що його успіхи явно недостатні.

· Живіть в ім’я своєї дитини, проявляйте до неї максимум уваги, переживайте за кожну невдачу малюка і радійте навіть найменшим його успіхам.

· Будьте йому другом, тоді малюк довірить вам найпотаємніше.

Кiлькiсть переглядiв: 596

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.